Všeobecné obchodní podmínky

Provozovatel

Provozovatelem křesťanského knihkupectví je Brána-misijní středisko se sídlem Ječná 19, Praha 2, 120 00, Česká republika, IČ 68402899, zapsaná v Obchodním rejstříku Praha.

Kontaktní údaje

Poštovní adresa pro doručování: Brána-misijní středisko, Ječná 19, Praha 2, 120 00, tel.: 296214144, e-mail: info@novabrana.cz

Dodací lhůta

Pokud máme objednané zboží na skladě, vyřizujeme objednávky, co nejdříve (maximálně do dvou pracovních dnů). Pokud zboží není na skladě, objednáme ho ihned u dodavatele a dodáme do 1 týdne. O této skutečnosti vás budeme informovat e-mailem.

Platební podmínky

Nejběžnější způsob platby je dobírkou nebo převodem na účet. Číslo našeho účtu je 8366349/0800. Při osobním odběru v kamenném knihkupectví je možné platit hotovostí a platební kartou.

Doprava

Objednané zboží je možné zaslat prostřednictvím České pošty. Paušální poplatek za poštovné je 69 Kč. V případě, že zvolíte dobírku je poplatek 122 Kč. Osobní odběr v kamenném knihkupectví (Ječná 19, Praha 2) je zdarma. Otevírací doba je pondělí-pátek od 10 do 18 hodin. V době Adventu je otevírací doba: pondělí-pátek od 10 do 19 hodin, sobota 10-16 hodin.

Záruční podmínky

Vadné zboží je možno vyměnit v našem knihkupectví nebo poštou.

Odstoupení od kupní smlouvy zákazníkem

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek opotřebení nebo užívání, v původním obalu, doručit na vlastní náklady zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Pokud již došlo k zaplacení zboží, bude zákazníkovi po obdržení takto vráceného zboží obratem vrácena zaplacená částka způsobem, na jakém se obě strany domluvili. Tato částka bude ponížena o náklady, které prodávajícímu vznikly s přepravou zboží k zákazníkovi.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel zaručuje, že údaje poskytnuté při prodeji zboží přes internetový obchod tj.jméno, příjmení, název společnosti, adresu, IČO, DIČ, telefonní číslo a e-mail neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou výhradně pro naši potřebu a řídíme se zákonem na ochranu osobních údajů.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.  Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně, v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.